Rámování a paspartování

Hliníkové rámy

Jedná se o jednoduchou, avšak velmi elegantní úpravu rámů nabízenou v mnoha odstínech, profilech a povrchových úpravách. Velkou výhodou je nesporně možnost nechat si vyrobit rám bez toho, aby jste byli limitováni standardními rozměry. Rám se dá použít samostatně nebo zkombinovaný s paspartou. Díky užití hliníku jsou rámy lehké a současně stabilní.

Dřevěné rámy

Dřevěné rámy znamenají tradiční a přesto stále moderní dekorační variantu. Firma Nielsen zaručuje mimořádnou kvalitu použitých materiálů, precizní zpracování a garantuje testy kvality u všech svých produktů. Můžete si vybrat z mnoha profilů a vysoce stabilních barevných variant. Stejně jako u hliníkových rámů i v této variantě jsme schopni vyrobit rám jakéhokoli rozměru.

Pasparty

Díky výběru z více než 50 barevných odstínů paspart od firmy Nielsen a Donert máte možnost vaše fotografie či jiná umělecká díla dokonale sladit a zároveň je ochránit před škodlivinami z okolního prostředí. Velikosti paspart opět zcela přizpůsobíme vašemu přání.

Kašírování a laminace

Systém Drytac představuje osvědčený systém laminace a dalšího finishingu obrazu, který činí z výtisků EPSON STUDIA Professional nesmrtelnou obrazovou paměť. Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům ze STUDIA Professional další významný stupeň UV a mechanické ochrany. Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní fólie. Ve spojení se Studiovými ink-jet médii a laminátory Drytac JetMounter získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita.FOMEI CZ | web: Fotoklub Tisnov |web: Video Dvořácek

© 2010–2019 iDIGI.cz