Průvodce tiskem

Dobrý den, vítejte v průvodci tiskem.

V první části této stránky zvolte formát požadovaného tisku. Maximální tisková šíře je 110cm, v kombinaci s UV laminační folií je šíře omezena na 104cm, délka omezena není.

Ve druhé části stránky nastavíte parametry zakázky.

Papír
Jednou z nejdůležitějších voleb je správný výběr tiskového papíru. Vždy, když ukážete myší na některý z fotopapírů, zobrazí se Vám popiska, cena za m², stručná charakteristika papíru a zda je vhodný k laminaci. Zpravidla ale platí, že všechny lesklé fotopapíry (G) se hodí pro laminaci. Všechny ostatní materiály je možné laminovat, avšak laminací ztratíte jejich unikátní povrchovou úpravu.

UV laminace
Díky laminaci získají Vaše fotografie dokonalou povrchovou úpravu, vyšší odolnost proti poškrábání a odolnost proti UV záření. Nejodolnější ze všech materiálů je Mat EMERITEX použitelný na podlahovou grafiku (nejde poškrábat např. ani nečistotou obuví) .

Kašírování
Dodává Vašim fotografiím pevnost a dokonalou rovinu. Na kašírovací desky lze nalepit všechny druhy materiálů. Nejpoužívanější podkladovou deskou je Nielsen FB 5mm.  Deska FB 5mm BLACK se nejvíce používá pro nalepení fotografií, které nebudete dále rámovat a využijete černé hrany desky. Po dohodě je možné nechat kolem fotografie větší přesah, čímž Vám vznikne zajímavá černá pasparta (je nutné napsat do poznámky ve druhém kroku objednávky).

Hliníkové rámy NIELSEN
Jedná se jedinečný a elegantní rámovací systém s dlouholetou tradicí. V prvním poli si vyberete profil rámu (po kliknutí na typ rámu se Vám vždy zobrazí obrázek profilu). V sekci „barva rámu“ se Vám ke každému profilu zobrazí možné volby barev. Více na Nielsen.cz

Ve třetí části obrazovky se Vám zobrazuje aktuální cena s DPH. Tato cena je vždy garantována u všech našich obchodních partnerů. Dále zvolte tlačítko POKRAČOVAT.

V první části druhé stránky máte rekapitulaci objednávky. Překontrolujte prosím pečlivě Vámi zvolené položky.

V další části obrazovky nahrajte soubory, u nichž se shodují rozměry i všechny ostatní parametry objednávky. V případě, že máte na každou fotografii rozdílné požadavky, je nutné zadat každou fotografii jako novou objednávku.

V poslední části stránky prosíme o vyplnění kontaktních údajů. V případě, že zadáváte více zakázek, stačí jen vyplnit kontaktní údaje u první zakázky a u ostatních jen jméno, příjmení a způsob dodání. Dle potřeby nám můžete zanechat vzkaz s doplňující informací a vše potvrdit tlačítkem OBJEDNAT.

TECHNICKÉ POŽADAVKY NA ODESÍLANÉ FOTOGRAFIE

Doporučené rozlišení 120 – 360_DPI (snímky s nižším rozlišením se vždy snažíme optimalizovat pomocí ONYX ripu pro Vaši spokojenost)
Barevný prostor Adobe RGB (1998)
Černobílé fotografie odesílat jako RGB – ne stupně šedi

Nejste si jisti správným nastavením Vašeho Adobe PhotoShop nebo ZonerPhotoStudio?

Správné nastavení můžete ověřit po zvětšení ilustračních obrázků ve spodní části.

V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás:

Tel: +420 725 946 641

 

FOMEI CZ | web: Fotoklub Tisnov |web: Video Dvořácek

© 2010–2019 iDIGI.cz